- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Potoku rozbrzmiały kolędy

W minioną niedzielę 2 lutego, w świetlicy środowiskowej w Potoku Górnym zorganizowany został "Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek”.

Organizatorem tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury. Na wstępie zaprezentowała się grupa jasełkowa z widowiskiem obrzędowym ze Szkoły Podstawowej w Lipinach Górnych-Borowina.

W koncercie udział wzięła również grupa kolędnicza ze Szkoły Podstawowej w Potoku Górnym kl. IV-VII, Schola parafialna z Potoka Górnego, trio w składzie: Martyna Wawrzak, Wiktoria Deryło i Milena Fusiarz ze Szkoły Podstawowej z Szyszkowa, natomiast solo wystąpiły: Nikola Ćwikła i Katarzyna Bogdanowicz.

Kolędę na saksofonie altowym zagrała Paulina Derda z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach Górnych-Borowina, a przy akompaniamencie na instrumencie klawiszowym zaśpiewała Halina Połubińska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Szyszkowie.

- Reklama -

Wszystkim uczestnicy koncertu zostali nagrodzeni. Otrzymali oni statuetki, dyplomy  i upominki, które wręczyli: wójt Gminy Potok Górny Stanisław Dyjak, dyrektorzy szkół oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Potoku Górnym.

Ten niedzielny koncert  cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców całej gminy.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Widz mówi

    Jasełka były piękne. Brawo Lipiny Górne.

    1. Ewa mówi

      Zgadzam się z poprzednikiem. Widowisko jasełkowe z Lipin Górnych-najwyższy poziom .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.