- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Uwaga przedszkolaki i uczniowie. Jest konkurs i kasa do wzięcia!

Czy w powiecie biłgorajskim mamy dzieci? A czy dzieci chcą zgarnąć 2 tysiące złotych? Zapraszamy najmłodszych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o ... świętym Mikołaju. Nie, to nie jest pomyłka. Mamy szczegóły i jesteśmy patronem medialnym konkursu. Pula nagród to ponad 10 tysięcy złotych.

- Reklama -

1.Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną, dowolną techniką, której tematem jest „Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu”.

 

2. Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 27 października 2022 r. wypełniając elektroniczny formularz tutaj.

 

3. Organizator do dnia 13 listopada 2022 r. wyłoni w każdej kategorii prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu oceny prac konkursowych. Uczestnicy zostaną niezwłocznie powiadomieni o zakwalifikowaniu pracy do drugiego etapu i zobowiązani do przesłania oryginału pracy w nieprzekraczalnym terminie 22 listopada 2022 r. do sekretariatu konkursu: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin.

 

4. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia 2022 r.
(godz. 15.00) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

NAGRODY

urząd MArszałkowski projekt

każdej kategorii:

I
nagroda
2000 zł

II
nagroda
1000 zł

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

III
nagroda
500 zł

Łączna pula nagród to 10500 PLN.

 

 

fot: foxbusiness.com

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.