Telc B2

- Reklama -

Ukradł portfel znajomemu z pracy

W ubiegłą sobotę przed godzina 3:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od 46-letniego mężczyzny z gminy Biłgoraj, który w Biłgoraju w pracy  został okradziony. Jak ustalili policjanci sprawca wykorzystał moment nieuwagi współpracownika i z szafki na ubrania ukradł portfel z dokumentami i gotówką. Policjanci odnaleźli porzucony portfel z dokumentami. Brakowało w nim jedynie gotówki.

- Reklama -

Tuż po godzinie 6:00 tego samego dnia biłgorajscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej, który był obecny na miejscu i udzielił im pomocy – zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec gm. Tarnogród. W chwili zatrzymania mężczyzna miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, a ponadto miał przy sobie skradzioną gotówkę.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży portfela z zawartością 650 zł gotówki i dokumentów. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Odzyskane mienie wróciło już do właściciela. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.