Terminarz Zamojskiej Klasy Okręgowej

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek klasy okręgowej na rundę jesienną sezonu 2017/2018.

1. kolejka (12-13 sierpnia 2017)

Huczwa Tyszowce – Orion Dereźnia, Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów, Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość, Orkan Bełżec – Korona Łaszczów, Grom Różaniec – Włókniarz Frampol, Olimpiakos Tarnogród – Olender Sól, Gryf Gmina Zamość – Victoria Łukowa Chmielek, Sokół Zwierzyniec – Olimpia Miączyn

2. kolejka (19-20 sierpnia 2017)

Orion Dereźnia – Olimpia Miączyn, Victoria Łukowa Chmielek – Sokół Zwierzyniec, Olender Sól – Gryf Gmina Zamość, Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród, Korona Łaszczów – Grom Różaniec, Omega Stary Zamość – Orkan Bełżec, Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów, Huczwa Tyszowce – Igros Krasnobród

3. kolejka (26-27 sierpnia 2017)

Igros Krasnobród – Orion Dereźnia, Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce, Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów, Grom Różaniec – Omega Stary Zamość, Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów, Gryf Gmina Zamość – Włókniarz Frampol, Sokół Zwierzyniec – Olender Sól, Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa Chmielek

4. kolejka (30 sierpnia 2017)

Orion Dereźnia – Victoria Łukowa Chmielek, Olender Sól – Olimpia Miączyn, Włókniarz Frampol – Sokół Zwierzyniec, Korona Łaszczów – Gryf Gmina Zamość, Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród, Unia Hrubieszów – Grom Różaniec, Huczwa Tyszowce – Orkan Bełżec, Igros Krasnobród – Ostoja Skierbieszów

5. kolejka (2-3 września 2017)

Ostoja Skierbieszów – Orion Dereźnia, Orkan Bełżec – Igros Krasnobród, Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce, Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów, Gryf Gmina Zamość – Omega Stary Zamość, Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów, Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol, Victoria Łukowa Chmielek – Olender Sól

6. kolejka (9-10 września 2017)

Orion Dereźnia – Olender Sól, Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa Chmielek, Korona Łaszczów – Olimpia Miączyn, Omega Stary Zamość – Sokół Zwierzyniec, Unia Hrubieszów – Gryf Gmina Zamość, Huczwa Tyszowce – Olimpiakos Tarnogród, Igros Krasnobród – Grom Różaniec, Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec

7. kolejka (16-17 września 2017)

Orkan Bełżec – Orion Dereźnia, Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów, Olimpiakos Tarnogród – Igros Krasnobród, Gryf Gmina Zamość – Huczwa Tyszowce, Sokół Zwierzyniec – Unia Hrubieszów, Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość, Victoria Łukowa Chmielek – Korona Łaszczów, Olender Sól – Włókniarz Frampol

8. kolejka (23-24 września 2017)

Orion Dereźnia – Włókniarz Frampol, Korona Łaszczów – Olender Sól, Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa Chmielek, Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn, Huczwa Tyszowce – Sokół Zwierzyniec, Igros Krasnobród – Gryf Gmina Zamość, Ostoja Skierbieszów – Olimpiakos Tarnogród, Orkan Bełżec – Grom Różaniec

9. kolejka (30 września – 1 października 2017)

Grom Różaniec – Orion Dereźnia, Olimpiakos Tarnogród – Orkan Bełżec, Gryf Gmina Zamość – Ostoja Skierbieszów, Sokół Zwierzyniec – Igros Krasnobród, Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce, Victoria Łukowa Chmielek – Unia Hrubieszów, Olender Sól – Omega Stary Zamość, Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów

10. kolejka (7-8 października 2017)

Orion Dereźnia – Korona Łaszczów, Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol, Unia Hrubieszów – Olender Sól, Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa Chmielek, Igros Krasnobród – Olimpia Miączyn, Ostoja Skierbieszów – Sokół Zwierzyniec, Orkan Bełżec – Gryf Gmina Zamość, Grom Różaniec – Olimpiakos Tarnogród

11. kolejka (14-15 października 2017)

Olimpiakos Tarnogród – Orion Dereźnia, Gryf Gmina Zamość – Grom Różaniec, Sokół Zwierzyniec – Orkan Bełżec, Olimpia Miączyn – Ostoja Skierbieszów, Victoria Łukowa Chmielek – Igros Krasnobród, Olender Sól – Huczwa Tyszowce, Włókniarz Frampol – Unia Hrubieszów, Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość

12. kolejka (21-22 października 2017)

Orion Dereźnia – Omega Stary Zamość, Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów, Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol, Igros Krasnobród – Olender Sól, Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa Chmielek, Orkan Bełżec – Olimpia Miączyn, Grom Różaniec – Sokół Zwierzyniec, Olimpiakos Tarnogród – Gryf Gmina Zamość

13. kolejka (28-29 października 2017)

Gryf Gmina Zamość – Orion Dereźnia, Sokół Zwierzyniec – Olimpiakos Tarnogród, Olimpia Miączyn – Grom Różaniec, Victoria Łukowa Chmielek – Orkan Bełżec, Olender Sól – Ostoja Skierbieszów, Włókniarz Frampol – Igros Krasnobród, Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce, Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów

14. kolejka (4-5 listopada 2017)

Orion Dereźnia – Unia Hrubieszów, Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość, Igros Krasnobród – Korona Łaszczów, Ostoja Skierbieszów – Włókniarz Frampol, Orkan Bełżec – Olender Sól, Grom Różaniec – Victoria Łukowa Chmielek, Olimpiakos Tarnogród – Olimpia Miączyn, Gryf Gmina Zamość – Sokół Zwierzyniec

15. kolejka (11-12 listopada 2017)

Sokół Zwierzyniec – Orion Dereźnia, Olimpia Miączyn – Gryf Gmina Zamość, Victoria Łukowa Chmielek – Olimpiakos Tarnogród, Olender Sól – Grom Różaniec, Włókniarz Frampol – Orkan Bełżec, Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów, Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród, Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.