RK detailing

- Reklama -

Tanew Majdan Stary gromi kolejnego rywala

W ramach zaległej kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Tanew Majdan Stary podejmowała na własnym boisku Orion Dereźnia.

Tanew już przed pierwszym gwizdkiem spotkania była wyraźnym faworytem. Po serii zwycięstw zespół z Majdanu Starego jest ciągle w grze o awans do IV ligi lubelskiej. Od początku meczu gospodarze byli stroną dominującą. W 13. minucie na prowadzenie zespół z Majdanu wyprowadził Michał Skubis, który pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości. 3 minuty później Skubis mógł strzelić swojego drugiego gola, jednak jego strzał głową minimalnie minął bramkę. W 18. minucie spotkania dobrze w polu karnym odnalazł się Papierz i pewnym strzałem pokonał bramkarza Orionu. 2 minuty później gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie. Dobre podanie od Arkadiusza Kusiaka odebrał Tomasz Blicharz, który przerzucił piłkę nad bramkarzem. Od 31. minuty spotkania goście musieli radzić sobie w 10 po czerwonej kartce, jaką zobaczył ich zawodnik. Kilka minut później strzałem z rzutu wolnego Tomasz Blicharz podwyższył prowadzenie zespołu z Majdanu. Tuż przed przerwą Blicharz dobrze podał do Łukasza Kusiaka, a ten umieścił piłkę w siatce i ustalił wynik pierwszej połowy.

foto: Tanew Majdan Stary

2 minuty po przerwie pierwszą bramkę tego dnia zdobył Arkadiusz Kusiak, który strzałem przy słupku pokonał bramkarza z rzutu karnego. Kilka minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Orionu Maciej Żybura. Osłabieni goście nie byli w stanie przeciwstawić się dobrze dysponowanym gospodarzom i w kolejnych minutach prowadzenie Tanwi podwyższył Arkadiusz Kusiak, a w końcówce spotkania wynik ustalił Tomasz Blicharz.

- Reklama -

foto: Tanew Majdan Stary

Dzięki temu zwycięstwu Tanew zajmuje II miejsce w tabeli, tracąc zaledwie 3 oczka do lidera z Krasnobrodu. Kolejny mecz Tanew rozegra na własnym stadionie 9 maja o godzinie 16 z Roztoczem Szczebrzeszyn, natomiast Orion Dereźnia uda się do Lubyczy Królewskiej na mecz z tamtejszą Granicą. Spotkanie również zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 16. Oba pojedynki odbędą się bez udziału publiczności.

foto: Tanew Majdan Stary

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ja mówi

    Autorze tego tekstu. Można by było napisać dokładny wynik a nie, że z tekstu trzeba wyliczać gole.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.