- Reklama -

Szykujmy się na utrudnienia w ruchu

Tegoroczne Dni Biłgoraja startują już w piątek 8 czerwca i potrwają do niedzieli 10 czerwca. W ciągu trzech dni organizatorzy zapraszają na: koncerty, turnieje, konkursy, gry, zabawy i inne atrakcje dla dzieci czy imprezy sportowe. Gwiazdami tegorocznych dni miasta będą: zespół LemON, Robert Janowski, Goosbumps z Pawłem Skibą oraz Joe Cocker Project. Koncerty i główne atrakcje odbędą się na scenie letniej BCK. Imprezą towarzyszącą dniom miasta będzie „Jarmark biłgorajski” z kramami przy ulicy Kościuszki w okolicach Biłgorajskiego Centrum Kultury. Oprócz licznych atrakcji nie obędzie się także bez utrudnień spowodowanych przeniesieniem imprezy do centrum miasta, a co się z tym wiąże tymczasową zmianą organizacji ruchu drogowego ulic: Kościuszki, Ogrodowej i Wacek Wasilewskiej. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowane zostały objazdy.

UWAGA: W związku z przeniesieniem Dni Biłgoraja w okolice BCK spodziewać należy się także utrudnień w poruszaniu się po mieście w tych okolicach. Zamknięte będą bowiem odcinki ulic:

ul. Kościuszki – od ul. Lubelskiej do ul. Ogrodowej, ul. Ogrodowa na całej długości, ul. W. Wasilewskiej -od ul. Kościuszki do ul. Ogrodowej.W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowano objazdy po trasie:

- Reklama -

– drogą powiatową ul. Lubelska na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki(sygnalizacja świetlna) do skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo)

– drogą wojewódzką Al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską (rondo) do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (rondo)

– drogą powiatową ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo) do skrzyżowania z ul. Kościuszki (sygnalizacja świetlna).

Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w sobotę 9 czerwca od godz. 8.00 i potrwa do niedzieli 10 czerwca do godz. 24.00.

Przedstawiamy mapkę na której zaznaczono dostępne parkingi, a także ulice,
które zostaną zamknięte na czas trwania Dni Biłgoraja.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.