- Reklama -

Wypadek w Biszczy (aktualizacja)

Dziś po godzinie 20.00 doszło do wypadku drogowego na drodze pomiędzy Wólką Biską a Biszczą. Z naszych informacji wynika, że jedna osoba jest poszkodowana i walczy o życie.

Dziś doszło do wypadku na drodze między Wólką Biską a Biszczą. Z informacji, do jakich dotarła nasza redakcja wynika, że jedna osoba jest poszkodowana.

Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Trwa zabezpieczenie miejsca wypadku.
Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.
Więcej informacji wkrótce.

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku śmiertelnego, do którego doszło wczoraj około godziny 21:00 w Biszczy. Jak wynika z ustaleń policjantów kierowca fiata na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania prawidłowo jadącego rowerzysty stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku utraty kontroli nad samochodem pojazd wraz z podpiętą lawetą zjechał do przydrożnego rowu i dachował przygniatając kierowcę.

Wczoraj około godziny 21:00 policjanci zostali skierowani do miejscowości Biszcza gdzie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. 43 letni mieszkaniec Biłgoraja kierował samochodem marki Fiat do którego podpięta była załadowana drewnem laweta.

Jak wynika z ustaleń policjantów kierowca fiata na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania prawidłowo jadącego rowerzysty stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku utraty kontroli nad samochodem pojazd wraz z podpiętą lawetą zjechał do przydrożnego rowu i dachował przygniatając kierowcę. 43 latek pomimo prowadzonej na miejscu przez załogę karetki pogotowia reanimacji zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i prokurator.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Obecnie ustalane i wyjaśniane są wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. 😐 mówi

    To prawda ze to chlopak z osrodka w biszczy zaginął w tym wypadku

    1. Mia mówi

      Nie. To nikt z biszczy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.