- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Sukces biłgorajskich tancerzy. I to po trzyletniej przerwie (FOTO)

Sukces tancerzy z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Najstarsza grupa - KTT Impuls, występująca w ogólnopolskiej imprezie w Jaśle i to po trzyletniej przerwie, zajęła drugie miejsce w XXI Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych.

- Reklama -

Na scenie zaprezentowały się 42 zespoły, 37 duetów oraz 56 solistów w różnych kategoriach wiekowych oraz stylach tanecznych.

Pierwszego dnia spotkań królował taniec nowoczesny. W tej  kategorii wystąpili reprezentanci Młodzieżowego Domu Kultury – najstarsza grupa KTT Impuls w składzie: Anita Pieczonka, Amelia Skalska, Klaudia Dargiel, Martyna Bednarz, Hanna Brodziak, Zuzanna Chołyst, Kinga Rabiak, Blanka Fusiarz oraz Wojciech Blicharz.

- Reklama -

Wychowankowie Urszuli Demuchy prezentowali się w kategorii wiekowej 16 – 19 lat. Ich streedance’owa choreografia pt. „Legends” zrobiła duże wrażenie na jurorach, czego efektem było zaszczytne II miejsce. To ogromny sukces naszych tancerzy, występujących na imprezie rangi ogólnopolskiej po raz pierwszy po 3-letniej przerwie. Serdecznie gratulujemy.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.