- Reklama -

- Reklama -

Strażacy też … rozpoczęli kampanię! (foto)

I to jest dopiero kampania. Lokalni celebryci i samorządowcy walczą o fotele i ciepłe posady dla swoich znajomych, a kampanię rozpoczęli też strażacy z Teodorówki (gm.Frampol). Kampanię, którą absolutnie wspieramy: - Odwiedziliśmy Szkołę Podstawowa w Teodorówce aby zachęcić uczniów szkoły do wstąpienia w nasze szeregi - pokazuje OSP Teodorówka.

- Reklama -

-Przedstawialiśmy działanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz Dziecięcej Drużyny Pożarniczej, która niebawem powstanie w naszej jednostce.Zaskoczyła nas miła niespodzianka jednej z uczennic podczas prezentacji ,która własnoręcznie narysowała dla nas Marshalla.Mamy nadzieję że nasza drużyna MDP się powiększy oraz powstanie liczna dziecięca drużyna pożarnicza przekazuje OSP z Teodorówki.

Ochotnicza Straż Pożarna oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Teodorówce, mają też ambitny plan i chcą zorganizować I Powiatowy Turniej w Tenisa Stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu biłgorajskiego:

-Celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu oraz integracji środowiska dzieci i młodzieży zrzeszonej w MDP. Turniej odbędzie się w hali widowiskowo sportowej przy szkole podstawowej we Frampolu w dniu 09.03.2024 r. – informują strażacy i proszą o każde wsparcie. W internecie jest prowadzona specjalna zrzutka, do której link podajemy: turniej

 

 

Mulawa podziękowania

 

foto: MDP Teodorówka

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.