- Reklama -

Spłonął mu dom i nie ma gdzie mieszkać

Po nocnym pożarze 4 stycznia w gminie Turobin z domu pana Leszka zostały tylko zgliszcza. Teraz przyjaciele i rodzina proszą o pomoc. Potrzebne jest wszystko począwszy od jedzenia a skończywszy na dachu nad głową.

Po poniedziałkowym pożarze w Nowej Wsi (gm. Turobin) pan Leszek stracił dach nad głową. To właśnie tego dnia całkowicie spłonął jego dom wraz z całym wyposażeniem, a jego lokator cudem uszedł z życiem przed wybuchem butli z gazem.

– Jest to przesympatyczny Pan po sześćdziesiątce, który zawsze służył pomocą dla sąsiadów i bliskich. Jakiś czas temu w wypadku stracił nogę, ale gdy leczenie i proteza poprawiły status jego życia, niespodziewanie spadła na niego kolejna tragedia – widnieje na stronie zrzutka.pl.

Teraz z domu pozostały tylko zgliszcza, które nie nadają się do zamieszkania. Aby pomóc panu Leszkowi przyjaciele i rodzina zorganizowali zbiórkę na stronie zrzutka.pl. Z opisu wynika, że potrzebne jest wszystko, począwszy od jedzenia a skończywszy na dachu nad głową.

- Reklama -

– Przyjaciele i rodzina bardzo proszą o Państwa pomoc, gdyż budynek był nieubezpieczony i sami nie damy rady dać mu dachu nad głową. Potrzebne jest dosłownie wszystko: buty rozmiar 45-46, swetry, bluzy w dużych rozmiarach XXL, na wzrost 190 cm, oraz materiały na odbudowę domu, potrzeba wszystkiego, żywności również. Dziękujemy i liczymy na wsparcie – informują.

Aby pomóc panu Leszkowi z gminy Turobin, wystarczy wejść na stronę:https://zrzutka.pl/puntj9 (KLIKNIJ TUTAJ) i wpłacić dowolną kwotę. Dzięki temu możemy pomóc mu wrócić do normalności.

~Kuliński Michał

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Boze dopomoz mówi

    A gdyby tak okoliczni ksieza oddali niedziele tace, a nawet i kolede, bo i tak beda chodzic, w imie solidarnosci z poszkodowanym? To by byl dopiero gest !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.