- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolędowali w parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju (film)

W środowe popołudnie 6 stycznia w kościele pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbył się koncert kolęd w wykonaniu młodych wokalistów z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy tej parafii.

Pomysłodawczynią kolędowania była Oliwia Stelmach we współpracy z Sebastianem Skoczyńskim. Kolędy dla mieszkańców Biłgoraja wykonał zespół w składzie: Klaudia Dargiel, Marta Hałasa, Marta Ozimek, Wiktoria Dziduch, Konrad Bielecki, Dorota Sanicka (śpiew), Miłosz Stelmach i Oliwia Stelmach (śpiew i gra na gitarze), Marcin Kałwaj – trąbka, akordeon i flet, Sebastian Skoczyński – djembe, cymbałki, Piotr Bednarz – klawisze, Radosław Skoczyński – skrzypce, Piotr Lis i Bartłomiej Koman – nagłośnienie. Film poniżej: 

- Reklama -

Z powodu pandemii koronawirusa w tym roku w Biłgoraju zrezygnowano z organizacji corocznego ulicznego pochodu, tj. Orszaku Trzech Króli. Przy wspólnym śpiewaniu kolęd najmłodsi kolędnicy z okazji uczczenia uroczystości Objawienia Pańskiego otrzymali korony, a na koniec wydarzenia słodkie upominki.

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.