- Reklama -

- Reklama -

Rzecznik praw Obywatelskich przyjedzie do Biłgoraja

- Reklama -

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar przyjedzie do Biłgoraja.  Podczas otwartego spotkania  mieszkańcy miasta dowiedzą się na czym polega praca rzecznika, z jakimi problemami można się do niego zgłaszać. Część spotkania będzie także poświęcona na indywidualne porady.  Spotkanie odbędzie się w środę, 9 stycznia, w sali kameralnej Biłgorajskiego Centrum Kultury. Początek o godz. 16.30, wstęp wolny!

Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych. Adam Bodnar  miał okazję spotkać się i wysłuchać problemów mieszkańców różnych części  kraju. Jedną z miejscowości, którą planuje odwiedzić jest także Biłgoraj.

- Reklama -

Podczas spotkania rzecznik opowie na czym polega jego praca i z jakimi problemami można się do niego zgłaszać. Z chęcią porozmawia  o najważniejszych problemach dostrzeganych przez mieszkańców czy organizacje społeczne, szczególnie o tym co jest ważne dla regionu ale także o rzeczach drobnych i wartych upowszechnienia w skali kraju.  Wysłucha także każdego, kto zechce zabrać głos i przedstawić swój problem. Zgłaszane tematy i problemy zostaną zanotowane, a zgłaszający będą mogli liczyć na informację zwrotną, co się stało z ich sprawą.

Elementem spotkania będą także indywidualne konsultacje ze specjalistami z różnych dziedzin.

Organizatorem spotkania jest Biłgorajskie Stowarzyszenie Kulturalne im. I.B. Singera

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.