- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Rywalizowali o tytuł Mistrza Zalewu Biszcza

 

 Zawody wędkarskie adresowane były do dzieci oraz młodzieży do 16 lat. Najmłodszy uczestnik miał 5 lat. W sumie tego dnia do rywalizacji przystąpiło 20 młodych wędkarzy z okolicznych miejscowości. Po zapoznaniu z regulaminem zawodów nastąpiło losowanie stanowisk wędkarskich. Po zajęciu miejsc łowieckich na sygnał rozpoczęło się wędkowanie. 

- Reklama -

Pogoda nie sprzyjała, a ryby brały średnio. W zawodach sklasyfikowano 10 zawodników, a trafiały się głównie płocie, karasie, okonie oraz karpie. 

Po zważeniu ryb nastąpiło podsumowanie zawodów. Pierwsze miejsce zajął Miłosz Grabias, który zdobył 2460 punktów. Drugie miejsce zdobyła Victoria Winogrodzka – 1820 pkt., zaś trzecie Bartłomiej Dyl – 980 pkt. 

 Wszyscy uczestnicy dostali nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, a najlepsi pamiątkowe dyplomy – Były to drugie zawody wędkarskie w tym roku na naszym zbiorniku. W planach oczywiście mamy kolejne już cykliczne zawody m.in. o Puchar Wójta Gminy czy o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Biszczy. Tego dnia brania może nie były najlepsze, ale ważne, że młodzież dopisała, by integrować się oraz wspólnie mile spędzić czas na świeżym powietrzu. Dziękuję za ufundowanie nagród wójtowi gminy Biszcza oraz licznym sponsorom: Tadeuszowi Dejnowskiemu, Dariuszowi Wolaninowi oraz Tadeuszowi Mazurkowi  podsumował prezes Koła Wędkarskiego "Sum" w Biszczy Krzysztof Myszak. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.