- Reklama -

- Reklama -

Ruszyła budowa odwodnienia

30 października mają zakończyć się prace budowy odwodnienia pasów drogowych osiedla Sitarska-Kępy. Koszt inwestycji wynosi 127 tys. złotych.

30 sierpnia został odebrany plac budowy pod „Budowę odwodnienia ul. Kalinowej” a 5 października rozpoczęły się prace polegające na budowie kanału o łącznej długości 122 m. Zakres prac obejmuje budowę sieci kanalizacji deszczowej na odcinku od projektowanego wylotu w rowie na terenie ROD przy ul. Gorajskiego przez ul. Gorajskiego, część odcinka ul. Kalinowej (od skrzyżowania z ul. Gorajskiego) i ul. Ładną.

- Reklama -

Zaprojektowany odcinek kanalizacji deszczowej ma za zadanie zbierać wody deszczowe i roztopowe z części zlewni obszaru pasów drogowych osiedla Sitarska-Kępy, względem której ul. Kalinowa jest najniżej położona, kumulując na odcinku od Gorajskiego do ul. Ładnej spływające wody powierzchniowe, które przy dużych opadach podtapiają zabudowane posesje przyległe do tego odcinka ulicy Kalinowej. 30 października mają zakończyć się prace. Koszt zadania wynosi 127 tys. złotych.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.