AGD

- Reklama -

- Reklama -

Rolnik z Majdanu Nowego walczy o głosy

Do końca roku trwa głosowanie w konkursie #DumnyZeSwojejRoli. Udział w nim bierze rolnik z Majdanu Nowego (gm. Księżpol). Jego film zajmuje obecnie 25. miejsce.

- Reklama -

Niezależnie od wyników Waszego głosowania Komisja Konkursowa wybierze i nagrodzi trzy filmy, które jej zdaniem najlepiej realizują temat konkursu.

Autorzy zwycięskich filmów wygrają po 4 000, 3 000 i 2 000 zł. Kolejne 10 osób otrzyma  nagrody rzeczowe.
Praca rolnika jest niezwykle ciężka i odpowiedzialna. Zmieniają się warunki otoczenia, a rolnicy stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami i trudnościami. Ale ten zawód potrafi też przynieść ogromnie dużo satysfakcji, właśnie dlatego konkurs #DumnyZeSwojejRoli podkreśla rolę i znaczenie tej profesji.

- Reklama -

– Widać, że na prawdę jesteście dumni ze swojej pracy, ze swojej ziemi i ze swojej historii. 

Potrafiliście opowiedzieć o tym i pokazać to na filmie – mówią organizatorzy konkursu. 

Na konkurs wpłynęły zgłoszenia z całej Polski, m. in. film od Bartłomieja z Majdanu Nowego twórcy kanału „Lubelski Farmer”. Jego film ma obecnie 1128 głosów i zajmuje 25. miejsce. Już teraz możecie go obejrzeć, ocenić i oddać swój głos!

Głosowanie trwa do 31 grudnia 2019 r., a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 stycznia 2020 r. Link do filmu i głosowania znajdziecie tutaj: http://dumnyzeswojejroli.pl/?page=movie&p=zgkstokpgq1570644243knggh1.

Głosujcie, jeżeli wam się podoba film naszego rolnika!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.