- Reklama -

- Reklama -

Remont szkoły na ostatniej prostej

W Turobinie duży remont i modernizacja budynków miejscowego Zespołu Szkół idzie pełną parą. Prace mają zakończyć się w sierpniu. Koszt inwestycji to 11,5 mln zł, w tym ponad 2 mln zł to wkład własny gminy Turobin.

- Reklama -

Remont obejmuje nową elewację, docieplenie budynku, nowe okna i drzwi. Do tego modernizacja dwóch sal gimnastycznych, remonty sanitariatów, korytarzy, pomieszczeń klasowych, docieplenie stropu, docieplenie fundamentów i nowa kotłownia.
toyota Yaris
– Będą nowe piece olejowe, fotowoltaika na dachu o dużej mocy oraz panele solarne. W ramach modernizacji został wybudowany nowy budynek za przedszkolem, w którym będzie się miesić żłobek „Maluszek”. W szkole działa również siłownia dostępna bezpłatnie dla mieszkańców. W jednym z wyremontowanych pomieszczeń jest sala z lustrami do nauki tańca. Na stadionie natomiast, w nowej i dużej hali sportowej dostępna będzie strzelnica laserowa – zapowiada burmistrz Andrzej Kozina.

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Jakże inny nastrój dzisiaj na Turobin bez makijażu i Kocham Turobin.W Wielki Piątek ta druga mogłaby chociaż zamilknąć, bo więcej to chyba nie ma się co spodziewać.

 2. Anonim mówi

  To kołkowanie styropianu jest zastanawiające…

 3. Tomek mówi

  I to są konkretne inwestycje. Kozina to najlepszy burmistrz

  1. !!! mówi

   Tak jest Kozina to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 7 kwietnia nie zmarnujmy tego !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.