- Reklama -

- Reklama -

Relax Księżpol ma nowego trenera

Norbert Łebko nie będzie już trenerem grającego w klasie A Relaxu Księżpol. - Po prostu zrezygnowałem. Mam za dużo obowiązków na głowie, prowadzę grupę młodzieżową, a do tego sam jeszcze gram i chcę się na tym skupić - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, były już trener piłkarzy z Księżpola. Nowy szkoleniowiec już jest.

- Reklama -

Trenerem piłkarzy z Księżpola będzie  Siergiej Sawczuk, doskonale znany w powiecie biłgorajskim szkoleniowiec. Sawczuk ostatnio prowadził m.in. Olimpiakos Tarnogród, gdzie pracę zaczął w sezonie 2015-2016. W czerwcu, po 6,5 roku pracy przestał być trenerem Olimpiakosu.

42-letni Ukrainiec to były piłkarz i obrońca Łady Biłgoraj, Stali Kraśnik, czy Pogoni Leżajsk.

– Ja zrezygnowałem z prowadzenia zespołu, bo nie wyrabiam się czasowo. Potrzeba trochę świeżej krwi tej drużynie, bo ja już z chłopakami jestem długo. Może za długo? Zobaczymy co to poprawi. Może trener, który nie jest grającym, będzie lepszym rozwiązaniem? Ale pozostaję w Relaxie jako piłkarz. Z tego na razie nie rezygnuję, bo piłka nożna nadal mnie cieszy i daje sporo radości – mówi nam Norbert Łebko.

- Reklama -

Siergiej Sawczuk ma zaplanować zimowe przygotowania piłkarzy z Księżpola i sparingi.

W kolejnym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej – podsumowanie rundy jesiennej w klasie A. Głos oddamy przedstawicielom wszystkich klubów z powiatu biłgorajskiego. Już w najbliższy wtorek.

 

fot: Relax Księżpol

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. j23 mówi

    Oj Sawczuk, Sawczuk nie złapiesz 10 srok za jeden ogon.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.