Rekordowa zbiórka krwi

– Mamy rekord! W dzisiejszej akcji wzięły udział 82 osoby, a krew oddało 75 osób! Wielkie dzięki wam wszystkim za ten wielki dar, jakim jest krew. Dziękuję panu Edwardowi, pani dyrektor Irenie, panu Kazimierzowi i firmie SIATPOL, całemu personelowi medycznemu i harcerkom oraz wszystkim, dzięki którym możemy organizować zbiórki krwi. Dobrze, że jesteście – tak podsumował zbiórkę ks. Adrian Borowski, pomysłodawca i organizator akcji, który sam od wielu lat jest honorowym krwiodawcą.
W organizację pierwszej w tym roku akcji krwiodawstwa włączył się także Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Biłgoraju, parafia pw. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym oraz Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym.
Niedzielną zbiórkę wsparła także lokalna firma i harcerki z działających w Majdanie Starym zastępów należących do 5. Tarnogrodzkiej Drużyny Harcerek Agape. 
Jak widać, tradycja dzielenia się cennym darem i lekiem, jakim jest krew, w Majdanie Starym coraz lepiej się rozwija. Liczymy, że kolejne zbiórki będą równie udane!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.