- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Psiaki potrzebują kochającego domu

- Reklama -

Pieski z gminnego przytuliska w Józefowie kolejny raz liczą na ludzi dobrych serc, którzy pokochają bezdomne zwierzęta.

PUFFI

Jest pieskiem niewielkim. Wzrost „w pół łydki”, waga około 7 kg. Ma około 3 lat. Puffi jest sympatycznym spokojnym psiakiem, który dogaduje się z suczkami, z innymi samcami bywa różnie, koty toleruje. Szuka fantastycznego kochającego domu. Puffi znajduje się w domu tymczasowym koło Biłgoraja.

ZEFIR

„Nie wiem, co robię na łańcuchu. Jestem bardzo spokojny i nic złego nie zrobiłem. Dlaczego mnie uwięzili…?”

Zefir to piesek w typie terriera, sierść szorstkowłosa, do kolan, bardzo spokojny i dostojny. Prosi o domek i swoją rodzinę, a może komuś zaginął…

BUNIO

- Reklama -

„Czekam na swojego człowieka. Jestem dużym, energicznym, młodym psem. Będę kochał całym sobą”.

Wita skakaniem i szczekaniem. Na widok człowieka rozpromienia się i bardzo chce kontaktu. Jest dużym psem, potrzebuje przestrzeni, potrzebuje człowieka, jego radość i energia są tak ogromne jak on. Błaga o swoją rodzinę i dom. Czy ktoś zakocha się w tym nochalku?

 

Telefon w sprawie adopcji: kierownik przytuliska w Józefowie Roztoczańskim (lubelskie) p. Henryk 602 513 118 lub 500 222 256.

Suczka szuka domu

Sunia z dnia na dzień znalazła się na ulicy. Jej pani umarła. Suczka była domowym pieskiem, kanapowcem, dla którego pani miała zawsze serce, czas na spacerki i smakołyki. Teraz sunia jest bezdomna. Przygarnęła ją kobieta, która w 14 listopada wyjechała za granicę do pracy. Więcej informacji tel. 502 307 354.

Porzucone maluchy

3 suczki i ich mama. Pieski mają 2,5 miesiąca. Pilnie poszukujemy im domów stałych. Obecnie są zabezpieczone, odrobaczone i odpchlone. Przebywają w Krzeszowie. Tel kontaktowy 505 130 605.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.