- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przez pijaną kobietę uderzył w ogrodzenie

43-latka odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Jadąc środkiem drogi, zmusiła innego kierowcę do zjechania na pobocze, w wyniku czego uderzył w ogrodzenie.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w niedzielę 23 stycznia po godzinie 15 w miejscowości Kolonia Sól. Policjanci skierowani na miejsce w rozmowie z 28-letnim mieszkańcem biłgorajskiej gminy wstępnie ustalili, że jechał on swoim samochodem w kierunku miejscowości Sól. Znajdując się na łuku drogi zobaczył, że w jego stronę środkiem drogi jedzie volkswagen, prowadzony przez kobietę.

Mężczyzna, aby uniknąć zderzenia z pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Próbował zatrzymać kierującą, ale odjechała, wjeżdżając na pobliską posesję. Policjanci natychmiast skierowali się pod wskazany adres, gdzie zastali 43-latkę. Kobieta w rozmowie z policjantami oświadczyła, że faktycznie kierowała volkswagenem, jednak nie zauważyła pojazdu, który wjechał w płot.

- Reklama -

Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 43-latka była nietrzeźwa. Badanie przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Drugi kierujący był trzeźwy.

Przypominamy, że zgodnie z prawem za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, bardzo wysoka grzywna, a sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.