- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kim jest ta kobieta?

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju poszukuje kobietę, która w połowie września, na jednej z biłgorajskich stacji paliw podała nieprawidłowe dane do faktury. Każdy, kto wie kim jest ta osoba, proszony jest o kontakt.

- Reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju publikuje wizerunek kobiety, która w połowie września nie zapłaciła za paliwo i jedzenie na jednej ze stacji paliw w Biłgoraju.

-Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w Biłgoraju. Kobieta widoczna na zdjęciu po zamówieniu jedzenia i zatankowaniu paliwa do BMW X1 nie uiściła opłaty, podając nieprawdziwe dane do faktury. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać wizerunek kobiety. Jej tożsamość nie została ustalona, dlatego publikujemy nagranie – informuje rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju mł. asp. Joanna Klimek.

- Reklama -

Każdy, kto wie, kim jest lub gdzie znajduje się kobieta, jest proszony o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 84 686 82 50, 84 686 82 10  lub 112. Informację można przekazać anonimowo.

- Reklama -

6 Komentarze
 1. siara mówi

  Przecież to Sulejukowa z rancza …

 2. Pelik mówi

  Monika Olejnik?

 3. Ja mówi

  Pewnie rejestrację miała lewą. Ale zawsze można poszukać. Mogą telefon namierzyć i sprawdzić po logowaniu bo napewno korzystała z neta. Facebooka przeszukać jak macie zdjęcie. Dużo możliwości jest.

  1. Taktoja mówi

   Kiedy serial „Gliniarze” wejdzie za mocno

 4. Gggg mówi

  A po rejestracji auta nie mogą jej znaleźć???

  1. Taktoja mówi

   Pewnie była lewa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.