- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Podłożono ładunek wybuchowy

Na terenie Biłgoraja w jednym z lokali, nieznany mężczyzna miał pozostawić podejrzany pakunek. Do akcji ruszyli policjanci.

- Reklama -

 Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach porannych. O godzinie 9:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od przewodniczącego komisji wyborczej o tym, że nieznany mężczyzna wszedł do budynku i przy urnie wyborczej pozostawił podejrzany pakunek a następnie uciekł z miejsca samochodem.

Na szczęście cała sytuacja to tylko ćwiczenia dowódczo – sztabowe pod kryptonimem: ,,Pozostawienie urządzenia wybuchowego w lokalu wyborczym” realizowane przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. – Policjanci natychmiast podjęci czynności, na miejsce zostali skierowani policjanci z Nieetatowej Grupy Rozpoznania Minersko – Pirotechnicznego KPP w Biłgoraju, którzy zabezpieczyli teren i sprawdzili podejrzany pakunek. Wystawione zostały również posterunki obserwacyjne na terenie powiatu. Na jednym z nich policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę – informuje Joanna Klimek, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

- Reklama -

Symulowane zdarzenia przebiegały zgodnie  z planem. Takie ćwiczenia mają na celu zgrywanie działań komórek organizacyjnych KPP w Biłgoraju oraz usprawnianie współdziałania służb i podmiotów poza policyjnych. Doskonalą działania organów odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Emka mówi

    Z całym szacunkiem, ale ten tytuł to chyby żart. Nie straszcie ludzi.

  2. Martynka mówi

    Nudzi im się

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.