- Reklama -

- Reklama -

Policjantki i policjanci oddali krew

W czwartkowy poranek w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża przy ul. 3 Maja w Biłgoraju rozpoczęła się zbiórka krwi. Policjanci tym najcenniejszym darem podzielili się z Bartoszem Mazurem, policjantem z KWP w Katowicach, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę.

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy podzielić się z innymi. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach policjanci biłgorajskiej komendy i mieszkańcy powiatu nie zapominają o innych. 21 maja odbyła się zbiórka krwi, w biłgorajskiej siedzibie PCK przy ul. 3 Maja w Biłgoraju. Policjanci tym najcenniejszym darem podzielili się z ich kolegą z pracy, Bartoszem Mazurem policjantem z KWP w Katowicach, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę.

– W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o chorobie naszego kolegi, policjanta z KWP w Katowicach, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę. Policjanci biłgorajskiej komendy zawsze dołączają do akcji niesienia pomocy a podczas dzisiejszej zbiórki oddali krew dla Bartka. W tych trudnych czasach, kiedy mierzymy się z zagrożeniem, jakie niesie ze sobą koronawirus, nie możemy zapominać o innych – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej policji. – Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew podczas dzisiejszej akcji. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca –dodaje funkcjonariusz policji.

- Reklama -

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.