- Reklama -

- Reklama -

Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci z Biłgoraja poszukują świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 3 sierpnia 2020 roku około godziny 16:00 na DW 835 w miejscowości Zagrody. Kierowca fiata jadący z przyczepką z nieustalonej przyczyny na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo. Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia lub mające nagrania z wideorejestratorów w swoich samochodach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

3 sierpnia 2020 roku około godziny 16 na DW 835 w miejscowości Zagrody doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Wstępne ustalenia policjantów, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, wskazują na to, że kierowca samochodu marki Fiat jadący z przyczepką z nieustalonej przyczyny na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą. Doszło do czołowego zderzenia pojazdów, w wyniku którego 24-letni kierowca fiata, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

- Reklama -

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przy ul. Polnej 1 lub kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 47 815 20 10 lub 47 815 22 15.

sierżant sztabowy Joanna Pilarska

- Reklama -

1 komentarz
  1. Franek mówi

    wątpię by jakikolwiek wideorejestrator miał materiał z przed roku…. bzdura! A na youtube by już dawno było

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.