- Reklama -

Podziękowania dla OSP Biszcza

Składamy gorące podziękowania druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Biszczy za podjęcie działań ewakuacyjnych naszej rodziny, które miały miejsce w godzinach wieczornych dnia 23 czerwca podczas powodzi w miejscowości Babice (gm. Obsza).

Na zbliżające się zagrożenie odpowiednio i profesjonalnie zareagowali strażacy z Biszczy, dlatego jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Mieszkańcy Babic i okolic mogą spać spokojnie, wiedząc, że czuwają nad nimi druhowie z OSP Biszcza. 

Dziękujemy jeszcze raz,

- Reklama -

– Rodzina Kaproń – 

 

Red.

- Reklama -

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Adrian mówi

  Trzeba znowu zacząć kupować papier toaletowy makaron spirytus i konserwy. Papier toaletowy gadali w TV że ludzie kupują żeby mieć wszystko pod kontrolą .
  Zatem kontrolujmy .

 2. Adrian mówi

  Znowu Krowiarce i jej menażerii się upiekło.

 3. Polaczek mówi

  Widocznie miejscowi strażacy są Tak przygotowani jak drogowcy do zimny

 4. Grzesiek mówi

  Miejscowa straż,nawet gdyby mieli pontony to i tak nie wiedzieli by do czego służą,skoro nie wiedzieli do czego jest piasek i worki. Może i są wyćwiczeni ale nie wyszkoleni. A może teraz będą się starać o helikopter bo jakby pomagali poszkodowanym w tej powodzi to by mogli w buty wody ponabierać. ,, Tam nie stawaj J……k bo się skompiesz,,😊tj.cytat strażaka do strażaka.

 5. Znajoma mówi

  Przykre jest to,iż miejscowa straż pżarna (wysoko szkolona) jak skomentował p.Miroslaw, nie wiedzieli po co mają kupę piasku pod remizą i do czego są worki które też mieli na stanie. W pełnej gotowości stali pod remizą i czekali na OSP z Biszczy. Zamiast stać i podziwiać jak szybko podnosi się poziom wody mogli pomóc zabezpieczyć budynki na tej posesji. Nie wiem czy o piasek i worki a wogule o pomoc od miejscowej straży trzeba pisać wcześniej jakieś podanie czy może złożyć jakiś wniosek????????????????🤔

 6. Mirosław mówi

  Szkoda że odpowiednio w porę nie zaregowali sami poszkodawani mając na przeciwko
  tutejszą OSP a poza tym nasi mieszkańcy są
  dumi że mają tak wyszkoloną i mobilną jednastkę OSP niestety nieliczna część nie umie z tego skorzystać

 7. Ani mówi

  Przydałyby się też Podziękowania dla OSP Łukowa Osuchy Babice. Dziękujemy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.