- Reklama -

Podziękowania za współpracę

 

Sesja Rady Miejskiej w Józefowie stała się okazją do podziękowania dyrektor za wieloletnią pracę w gminnej oświacie. Jak przypomniał burmistrz Roman Dziura, Elżbieta Działa pracę rozpoczęła w Szkole Podstawowej w Stanisławowie, pracowała tam jako nauczyciel. Następnie została dyrektorem Samorządowego Zespołu Szkół w Józefowie. – Już na początku jej pracy było widać, że tej pasji ma w sobie bardzo dużo. Pomysłów miała dużo i wszystko było robione w sposób pasjonacki. Pomysłów niekonwencjonalnych było w szkole wiele – podkreślał burmistrz Roman Dziura. Dodał, że współpraca układała się bardzo dobrze. – To wszystko było na wysokim poziomie – podkreślał.

- Reklama -

Burmistrz zaznaczył, że Elżbieta Działa będzie teraz zarządzała szkołą w Krasnobrodzie. – Od samego początku była pani osobą lubianą przez wszystkich – burmistrza, uczniów i nauczycieli. Ma pani w sobie dużo sympatii i konsekwencji. Będziemy panią mile wspominać. Proszę, aby zaglądała pani do nas i dzieliła się swoim nowym doświadczeniem. Odchodzi pani do szkoły dużo większej niż nasza. Zyska Krasnobród, ale i pani zdobędzie nowe, cenne doświadczenie – mówił.

Za wzorową współpracę i ciepłe słowa pod jej adresem dziękowała również dyrektor. Przytoczyła słowa Jana Pawła II, który mówił, że dla niego wszystko rozpoczęło się w Wadowicach. Dla niej zaczęło się w Józefowie. – 19 lat temu zawitałam do gminy Józefów. Przez 14 lat pracowałam w Stanisławowie jako nauczyciel. Tak opatrzność nad tym czuwała, że miałam szczęście, bo trafiałam na fajnych ludzi i dlatego wszystko się udało. Sukces ma wielu ojców. To, o czym powiedział burmistrz w odniesieniu do mojej osoby, to nie tylko moja zasługa. Pomysł to nie wszystko. Gdybym nie miała w swoim otoczeniu państwa z waszymi mądrymi decyzjami, rozsądkiem, rozwagą, gdybym nie miała wsparcia ze strony burmistrza, to żadna inwestycja nie mogłaby być spełniona. Potrzebni byli również moi wspaniali współpracownicy. To wszystko to zasługa wielu osób – twierdziła Elżbieta Działa.

Dyrektor podkreśliła, że swojemu następcy przekazuje świetnych ludzi, dobrych fachowców, pasjonatów zaangażowanych w swoją pracę. – Dziękuję za współpracę. Nie żegnam się z Józefowem. Z sercem, z sentymentem będę tu wracać. 19 lat to kawał czasu. Serdecznie dziękuję za współpracę, życzliwość, za wszystko – mówiła.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.