- Reklama -

Kierowcy, rajdowcy

 

W miniony piątek około godziny 16.00 w miejscowości Goraj policjanci zatrzymali do kontroli ciągnik rolniczy. Jak się okazało kierujący nim 30 latek z gminy Goraj podczas kontroli nie posiadał uprawnień do kierowania i miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dla mężczyzny sprawa skończy się w Sądzie.

   W sobotę o godzinie 12.30 w miejscowości Łukowa 31 latek z gminy Józefów kierował VW Passatem mając w organizmie ponad dwa i pół promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Dla 31 latka sprawa skończy się w Sądzie. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

- Reklama -

   Również w sobotę w miejscowości Płusy, gm. Księżpol 45-latka z Jarosławia kierowała Peugeotem z prędkością 118 km/h, tj o 68 km/h niż jest to dopuszczalne w obszarze zabudowanym. Kobieta straciła prawo jazdy i otrzymała mandat karny.

   W niedzielę o godzinie 16.20 w miejscowości Stara Wieś 40 latek z gminy Godziszów kierował VW Polo z prędkością 103 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i otrzymał mandat karny.

   Wczoraj na trasie Józefów-Siedliska 27 latek z gminy Józefów kierując samochodem VW Golf mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie najechał na znaki drogowe oraz ogrodzenie pomnika, który znajdował się w rejonie skrzyżowania z miejscowością Majdan Nepryski. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Teraz odpowie przed Sądem.

KPP Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.