- Reklama -

- Reklama -

Piłsudskiego idzie do remontu. W piątek się zacznie …

W piątek zaczyna się remont ulicy Piłsudskiego w Biłgoraju. Firma WOD-BUD Sp. z o. o. z Kraśnika poinformowała już miasto o rozpoczęciu robót budowlanych na tym odcinku. Będą zmiany organizacji ruchu i niestety będą utrudnienia.

- Reklama -

Roboty rozpoczną się w piątek, 24 czerwca 2022 r., od prac rozbiórkowych nawierzchni bitumicznej. W pierwszej kolejności będą realizowane roboty związane z budową kanalizacji deszczowej na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Długiej. W związku z remontem na ul. Piłsudskiego nastąpi zmiana organizacji ruchu. Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Miasto Biłgoraj uzyskało dofinansowanie do przebudowy ulicy Piłsudskiego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w ramach naboru wniosków na 2022 rok. Zakres przebudowy obejmuje odcinek o długości 1,37 km. Wartość zadania wynosi 9 884 474,72 złotych, natomiast kwota przyznanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi 50 proc. wartości zadania.

- Reklama -

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zawartymi przez samorządy podczas przekazywania miastu dróg kategorii powiatowej, wkład własny pokryty zostanie w równych częściach przez Powiat Biłgorajski i Gminę Miasto Biłgoraj.  – Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia w komunikacji, prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności – przekazuje UM Biłgoraj.

 

info/foto: UM Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.