- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Pijany uderzył w mercedesa

Przed sądem stanie 25 latek, który w nocy z soboty na niedzielę doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Miał jak się okazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (20/21 listopada) około godziny 4:20 na trasie Korczów – Tarnogród. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 25 – letni mieszkaniec gminy Księżpol, który kierował samochodem marki Opel nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go mercedesa i uderzył w tył pojazdu.

Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 25 – latek był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 19 – letni kierowca mercedesa jak ustalili policjanci był trzeźwy. Na szczęście żadna z osób biorących udział w zderzeniu nie odniosła poważnych obrażeń.

Madziar_Wybory

Teraz 25 – latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Sąd może również orzec w stosunku do niego zakaz prowadzenie pojazdów.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie również 43 – letni kierowca innego opla. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w nocy z piątku na sobotę około godziny 1:00 w okolicy skrzyżowania ulic Krzeszowskiej i Granicznej w Biłgoraju. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu miał on w organizmie ponad 1,5 promila.

Policja apeluje do kierowców PIŁEŚ- NIE JEDŹ!!!

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Nie kierujmy jeśli piliśmy alkohol, nawet jeśli ilość wypitego trunku była niewielka! Reagujmy również jeśli widzimy, że ktoś wsiada za kierownicę samochodu czy jednośladu po alkoholu. Nasza reakcja może uratować czyjeś zdrowie lub życie.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.