- Reklama -

- Reklama -

Pijany pędził przez Różaniec

35 letni mieszkaniec gminy Adamówka, kierował mazdą mając ponad 1 promil w organizmie. Ponadto przewoził o jednego pasażera za dużo oraz przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

-Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło wczoraj (red: niedziela, 7 sierpnia) około godziny 9:00 w miejscowości Różaniec Drugi (gmina Tarnogród). Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy dokonali pomiaru prędkości pojazdu marki Mazda, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość o 29 kilometrów na godzinę. W pojeździe znajdowało się 6 osób, czyli o jedną za dużo. Kierowcą jak się okazało był 35 – letni mieszkaniec gminy Adamówka – informuje KPP w Biłgoraju.Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie 1 promil alkoholu.Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Więcej informacji o zatrzymaniach i wypadkach w powiecie biłgorajskim w naszej zakładce NA SYGNALE: https://gazetabilgoraj.pl/category/wiadomosci/na-sygnale/

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.