- Reklama -

- Reklama -

Piękna mieszkanka Frampola, równie pięknie maluje (zdjęcia)

Kojarzycie Magdalenę Osińską z Frampola? W 1997 roku była finalistką konkursu Miss Polonia. Nie dość, że to piękna kobieta, to jeszcze utalentowana. Właśnie przekazała swoje obrazy Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury we Frampolu. Równie piękne jak autorka.

- Reklama -

W 1997 roku Magdalena święciła największe triumfy. Co ciekawe, w tym samym finale konkursu piękności wystąpiła także jej siostra bliźniaczka Agnieszka, która została wybrana wicemiss Polonia.

Dziś już jako Magdalena Osińska-Rybaczuk prowadzi pizzerię w rodzinnym Frampolu. Wcześniej studiowała malarstwo na UMCS i ukończyła liceum w Biłgoraju. Talentu jak widać nie oddała nikomu.

- Reklama -

Prace pięknej frampolanki, można już oglądać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu.

 

fot.fb Magdalena Osińska/MGOK we Frampolu

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Anonim mówi

    Gusta są różne i dobrze .Trzeba doszukiwać się w drugim człowieku dobra i piękna a uszczypliwość … no cóż .Pozostawiam bez komentarza .

  2. Agnieszka mówi

    Autor tekstu trochę przesadził że obrazy są piękne. Widziałam już je wcześniej i są przeciętne. Tematyka obrazów jest dosyć nudna przeciętne obrazy . Pani powinna malować bardziej wyszukaną tematykę bo konie owoce pejzaze to już każdy malował.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.