Moto Tech

- Reklama -

Panie świętowały w Biszczy (foto)

6 marca w Biszczy odbył się Gminny Dzień Kobiet zorganizowany przez wójta Zbigniewa Pyczko i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Mieszkanki gminy zostały powitane przez dyrektora GOKSiR-u Piotra Cichórza wierszem. – Wszystkie życzenia są dla was kobiety, które bywają czasem niestety, trochę nerwowe i zapłakane, ale są za to – bardzo lubiane. Nasze dziewczyny, bardzo lubimy, i więc im dużo szczęścia życzymy. Nieważne przecież jaka uroda, jaka w ubiorze kobiecym moda, wszystko nieważne jest w życiu waszym, bądźcie radością więc w życiu naszym. Wam też życzymy szczęścia wielkiego, pięknej miłości, no i do tego radości wielkiej tutaj i teraz, byśmy cieszyli się z wami nieraz. Wielu sukcesów w pracy i w domu, marzeń spełnienia nie po kryjomu. Wiedzcie że taki ktoś pamięta zawsze, codziennie, nie tylko od święta. Bo wszystkie panie tu na tym świecie, są bardzo ważne dla nas jak wiecie. Żyją tu dla nas, dla nas się trudzą, przy nich się żadni panowie nie nudzą. Więc kobietom wszystkich dzisiaj mówimy, że całym sercem was bardzo lubimy – recytował dyrektor Cichórz, który ułożył wiersz także dla pań z GOKSiR-u i urzędu gminy. Do życzeń dołączył wójt gminy, który składał obecnym paniom życzenia zdrowia, szczęścia, radości i uznania w oczach mężczyzn. 

- Reklama -

Po życzeniach i tradycyjnym „Sto lat” panie zostały obdarowane kwiatami. Następnie dla mieszkanek gminy, ze specjalnym na tą okazję repertuarem, wystąpiła Gminna Orkiestra Dęta „Złota Nuta” pod batutą Ryszarda Jelenia. „Złota Nuta” jest niewątpliwą muzyczną wizytówką gminy Biszcza, a swoim bogatym repertuarem i kunsztem muzycznym tego popołudnia podbiła serce nie jednej z pań. Na scenie zaprezentowały się też dwie solistki: Natalia Jakubiec i Jolanta Janas. Obie wokalistki gościły już w Biszczy, na Dniu Miodu i Pieroga. Między czasie panie mogły zapoznać się z ofertą prezentowanych na spotkaniu kosmetyków i wybrać coś dla siebie. 

Miła atmosfera, jaka panowała podczas koncertu, pozwoliła mieszkankom gminy na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Panie przy muzyce, ciastku i kawie mogły cieszyć się swoim świętem. 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.