- Reklama -

FASHION SWAP PARTY STUDIO FIGURA

Z okazji ? DNIA KOBIET ? 8 marzec organizujemy
? FASHION SWAP PARTY STUDIO FIGURA ? !
Jeśli masz w szafie ? ? ? przynajmniej kilka rzeczy, których nie miałaś na sobie od wielu miesięcy, to znaczy, że powinnaś się wybrać na
? FASHION SWAP PARTY STUDIO FIGURA ? Po zrzuceniu kilkunastu centymetrów w Studio Figura – zamiast kupować kolejne ciuchy, lepiej zamień te, które zalegają w szafie. Przy okazji poznasz nowych ludzi i miło spędzisz czas ?
➡ Zasady są proste ⬅
Na spotkanie w Studio Figura przynieś rzeczy, których nie używasz – ciuchy, buty, torebki, biżuterię, ale też perfumy, które są nietrafionym prezentem od byłego narzeczonego, albo kosmetyki niedopasowane do twojej cery. Dla kogoś innego mogą okazać się przedmiotami, których właśnie szukali. Ważne jest jednak, żeby rzeczy były w dobrym stanie, były ciekawe i modne, a kosmetyki niezużyte. W zamian możesz pobuszować w cudownościach, które podarowali inni. Z założenia wymiana odbywa się BEZGOTÓWKOWO, ale dopuszczalne są wyjątki. Jeśli ciuch jest wyjątkowo drogi, wtedy możesz go odsprzedać, ale przyjmuje się, że cena nie powinna przekroczyć 100 zł. Warto pamiętać, że SWAP PARTY to nie targowisko. Tutaj nie chodzi tylko o pozbycie się nielubianych rzeczy i zaopatrzenie w nowe, ale przede wszystkim o spotkanie, poznanie nowych ludzi, zabawę z przebierankami i miłe spędzenie czasu. Jeśli myślisz, że na SWAP PARTY zarobisz pozbywając się starych rzeczy, to nie jest ten kierunek.
Kiedy już zanurkowałaś w te stosy bluzek, spódnic, torebek i butów, a w oko wpadło ci jakieś cudeńko, które natychmiast chcesz mieć, czym prędzej znajdź jego właścicielkę. Świetnie będzie jeśli okaże się, że macie ten sam rozmiar, a w twojej ofercie jest rzecz, którą z kolei ona chciałaby mieć. Jeśli tak się nie stanie, nie oznacza to, że musisz zrezygnować ze zdobyczy, chociaż już sobie wyobrażałaś, jak zjawiskowo będziesz wyglądała w tej sukience na sobotniej imprezie. W zamian za upolowaną przez ciebie rzecz możecie dogadać się w „swój sposób” ? ? ?.
➡ WAŻNE ⬅
? Liczba osób wystawiających się jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.
? Liczba osób odwiedzających FASHION SWAP PARTY jest nieograniczona. Wstęp Wolny
? Chętne Panie chcące wystawić swoją garderobę po szczegóły zapraszamy osobiście do Studio Figura
? Dodatkowe informacje na temat imprezy będziemy na bieżąco umieszczać na Facebook”u.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.