- Reklama -

- Reklama -

Paleta Wyobraźni z sukcesami dzieci z Tęczowej Malarni

Dwie nagrody i trzy wyróżnienia honorowe to wspaniały sukces dzieci z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia, która działa w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Tym razem najwyższe laury przyznane zostały w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Paleta Wyobraźni” 2021.

- Reklama -

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Paleta Wyobraźni” 2021 został zorganizowany przez Pałac Młodzieży im. A. Kamińskiego w Katowicach oraz Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży. Imprezę obejmuje patronatem honorowym Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 4 do 13 lat – uczestników zajęć placówek wychowania pozaszkolnego oraz do uczniów szkół podstawowych. Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom zaprezentowania ich niepowtarzalnego świata wyobraźni w dowolnej technice plastycznej, inspirowanie do twórczych działań w dziedzinie sztuk plastycznych, a także promowanie twórczej aktywności dzieci, rozwijanie ich wyobraźni, pomysłowości i abstrakcyjnego myślenia.

- Reklama -

Wśród 15 nagrodzonych dzieci znaleźli się wychowankowie Anny Świcy. Nagrody otrzymali pięcioletni Franciszek Szado i siedmioletnia Michalina Cudak.
Wyróżnienia honorowe przez kwalifikację do wystawy otrzymały prace autorstwa Gabrieli Radawiec (lat 7), Adama Szubiaka (lat 8) i Oriany Makowskiej (lat 6).
Gratulujemy!

Anna M. Świca

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.