- Reklama -

- Reklama -

Oto „duma” Józefowa

Nawet 15 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi z gminy Józefów, który w przeszłości był karany za włamania i rozbój. Tym razem młody mężczyzna ukradł samochód, włamał się do sklepu, a następnie do niezamieszkanego domu, gdzie wpadł w ręce policjantów. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku włamania. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

- Reklama -

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży samochodu i włamaniu do sklepu, do których doszło na terenie gminy Józefów. Bardzo szybko ustalili, kto mógłby dopuścić się tych czynów.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego i czynności operacyjnych ustalili, że jest nim 26-latek z gminy Józefów. Mężczyzna w nocy z 3 na 4 maja tego roku ukradł w Józefowie samochód marki Ford, a następnie pojechał nim do miejscowości Chmielek, gdzie włamał się do jednego ze sklepów, kradnąc między innymi papierosy i pieniądze. Podczas ucieczki z miejsca włamania w miejscowości Kozaki rozbił skradziony samochód, wjeżdżając w przydrożną skarpę i dalej uciekał pieszo.

- Reklama -

Działania policjantów doprowadziły do niezamieszkanego budynku w Majdanie Nepryskim. Na miejscu zauważyli na drzwiach budynku świeże ślady podważania. W środku zatrzymali zaskoczonego 26-latka, który na widok policjantów próbował uciekać.

26-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Został doprowadzony przez policjantów do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży i włamania. Następnie decyzją Sądu Rejonowego w Biłgoraju został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Z uwagi na fakt, że czynu dopuścił się w warunkach recydywy, grozi mu kara do nawet 15 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.