- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Oświadczenie Burmistrza Miasta Biłgoraja

Oświadczenie Burmistrza Miasta Biłgoraja w sprawie słów, które padły podczas obchodów 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Biłgoraju.

Miasto Biłgoraj, jako współorganizator 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, stanowczo odcina się od słów, które padły z ust Pana Stanisława Schodzińskiego w trakcie uroczystości w dniu 1 sierpnia 2021 r., mówiące o tym, że „………. Bruksela jest nowym ośrodkiem zdrady”.

Należy przyjąć i uszanować fakt, że Polska dobrowolnie i za zgodą większości obywateli wyrażoną  w referendum w 2003 roku przystąpiła do Unii Europejskiej.

Negowanie członkostwa Polski w Unii Europejskiej świadczy o zupełnym niezrozumieniu sytuacji geopolitycznej, w jakiej jest nasza Ojczyzna. W interesie Polski jest bycie częścią Unii Europejskiej, która jest gwarantem zachowania pokoju poprzez przyjazną współpracę zrzeszonych państw, opartą na przyjętym systemie wartości, wywodzącym się z chrześcijańskich korzeni Europy.

- Reklama -

                Jarosław Bondyra

Zastępca Burmistrza Miasta Biłgoraja

- Reklama -

- Reklama -

5 Komentarze
 1. czytelniczka mówi

  Ja nie w temacie, ale ta unia to nie unia tylko jedna wielka mafia nie tylko w Europie, ale próbująca ingerować w sprawy świata. Cokolwiek powiedział Pan Schodziński, powiedział prawdę.

 2. unkas mówi

  Wstępowaliśmy od WSPÓLNOTY EUROPEJSKIEJ ale dzięki zdradzie prezydenta Kaczyńskiego i podpisaniu traktatu lizbońskiego jesteśmy w unii, przyponinam okrzyki J M Rokity Nicea albo śmierć .K aczyński z kumplami wybrali śmierć Polski.Jakieś pytania?

 3. Anty PiSlam mówi

  Straszne jest to co siedzieje, naiwni prostaczkowie już nawet w Radzie Miasta szczekają i próbują podporządkować wszystko i wszystkich jednej centralnej i postkomunistycznej partii. Jak trzeba być ślepym i ograniczonym? żeby tolerować i sympatyzować z tymi którzy wspierają organizaje faszyzujące… jak można pomylić patriotyzm z faszyzmem? Jak można w imie wartości pseudo chrześcijan promować nienawiść, jak długo będziemy pozwalać niszczenie naszego kraju przez to przygłupie bydło

 4. gross mówi

  To już nie ta Unia Europejska. teraz już bym nie zagłosował za wejściem do niej.

 5. Oli mówi

  Unia nic już nie ma wspólnego z chrześcijaństwem,wszelkie wartości zdecydowanie odrzuca , tworząc swoje niechrześcijańskie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.