- Reklama -

- Reklama -

Ostatnia szansa na usunięcie azbestu

- Reklama -

W związku z posiadanymi wolnymi środkami na realizację zadania „Nowe pokrycia dachowe” w dniach 8-14 września 2016 r. można składać wnioski w ramach tego działania. Wnioski należy składać w urzędach gmin. Projekt jest realizowany w gminach Tereszpol, Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny i w mieście Biłgoraj.

W ramach realizacji tego zadania oferowane jest bezpłatne usunięcie eternitu i bezpłatna dostawa podstawowych elementów nowego pokrycia dachowego w postaci blachodachówki, folii i gąsiorów kalenicowych.

urząd MArszałkowski projekt

– Mamy jeszcze około pół miliona złotych i są to pieniądze przeznaczone tylko i wyłącznie na nowe pokrycia dachowe. Pozwoli nam to na zrealizowanie 100-120 dachów – informuje Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka województwa lubelskiego.

Wielkość dostawy dla pojedynczego budynku nie może przekroczyć 200 mkw. blachodachówki, tyle samo folii i 50 mb gąsiorów. Podstawowym kryterium, które obligatoryjnie musi zostać spełnione, jest nieprzekroczenie dochodu na jednego członka rodziny zgodnie z ustawą o pomocy społecznej, tj. 514 zł w przypadku rodzin oraz 634 zł w przypadku osób samotnie gospodarujących. 

Szczegóły na stronie internetowej Projektu www.azbest.lubelskie.pl w zakładce do pobrania, gdzie znajduje się regulamin dofinansowania oraz wzór wniosku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.