- Reklama -

Noworodki 6/2020

Poniżej przedstawiamy nowych mieszkańców powiatu, którzy urodzili się w ubiegłym tygodniu w biłgorajskim szpitalu. Rodzicom składamy gratulacje a ich pociechom życzymy beztroskiego życia! Zdjęcia ukazały się w najnowszym wydaniu NOWej Gazety Biłgorajskiej nr 6.

Nową mieszkanką Biłgoraja jest córka Marleny Pysiewicz. Dziewczynka urodziła się 4 lutego o godz. 15.10. W chwili narodzin maleństwo ważyło 3 280 g i mierzyło 55 cm. W domu czeka szczęśliwy tata Łukasz.
Igor- tak ma na imię synek Klaudii Więcław z Biłgoraj. Maleństwo przyszło na świat 5 lutego o godz. 12. W chwili narodzin ważyło 2 750 g i mierzyło 54 cm.  W domu czeka braciszek Wiktor i szczęśliwy tata Karol oraz dziadkowie.

- Reklama -

Nową mieszkanką Smólska Dużego jest córka Alicja, Patrycji Pydy. Maleństwo przyszło na świat 6 lutego o godz. 2.10. W chwili narodzin ważyło 3 200 g i mierzyło 55 cm. W domu czekają siostry Milena i Jagoda oraz dumny tata Robert.
Ignacy – to imię synka Beaty Bełech z miejscowości Turzyniec. Maleństwo  przyszło na świat 3 lutego o godz. 14.30. W chwili  narodzin maleństwo ważyło 3 680 g i mierzyło 55 cm. W domu czeka brat Mikołaj ,siostra Jagoda i dumny tata Kamil oraz dziadkowie.
4 lutego o godz. 8.10 przyszła na świat córka Paulina, Ewy Rak z Tereszpola. W chwili narodzin maleństwo ważyło 3 200 g i mierzyło 56 cm. W domu czeka braciszek Błażej, dumny tata Arek i dziadkowie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.