- Reklama -

- Reklama -

Nastolatek na motorze

W sobotę około godziny 19.00 policjanci zatrzymywali do kontroli motocykl, który jechał z prędkością prawie 100 km/h. Pomimo użycia tarczy, sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący nim nie zatrzymał się do kontroli. 

 

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach wieczornych. Policjanci podczas kontroli prędkości w miejscowości Aleksandrów zauważyli motocykl, który jechał z nadmierną prędkością. Jak zarejestrował policyjny radar, kierujący motocyklem przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 46 km/h. Natychmiast wydali polecenie kierującemu do zatrzymania się tarczą. Ten jednak to zlekceważył i rozpoczął ucieczkę. Policjanci podjęli pościg. Użyli do tego sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Po przejechaniu ponad kilometr, gdy dalsza jazda okazała się niemożliwa, kierujący zatrzymał się.

Jak ustalili policjanci, za kierownicą siedział 15-latek z gminy Aleksandrów. Oświadczył on policjantom, że uciekał, bo przestraszył się, gdyż nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz 15-latek swoje zachowanie tłumaczyć będzie przed sądem

- Reklama -

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Tamara mówi

    A było tak fajnie. Były karty rowerowe dzieciaki uczyły sie jezdzic zdawały w szkole i jezdziły legalnie bez strachu. Były karty motorowerowe dzeciaki uczyły sie jezdzic na skuterech i motorowerach w szkole zdawały i jezdziły. Rodzice dbali by pojazdy były ubezpieczone i po przegladzie i nie było problemu. A teraz co jest. Nie ma . jest prawo jazdy płatne wiecej niz za kat B i zdac nikt nie zdaje bo po co. jezdza na skuterach i motorach bez prwa jazdy a jak widza policje to uciekaja. Teraz lepiej jest bezpieczniej. Najwyzej ten co ucieka sobie cos zrobi albo kark skreci. Ale jest lepiej. Dlaczego jest lepiej juz wyjasniam. Bo chodzi o kase. lepiej jest tym co ja zarabiaja a czy nam jest lepiej? A kogo to obchodzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.