- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Muzyk z gminy Księżpol podbije świat? Płyta już gotowa

- Na koncercie w Majdanie zaprezentowałem cały materiał jaki pojawi się na mojej płycie. Chcę też zagrać jak najwięcej koncertów - mówi Mateusz Guzorczuk, artysta i muzyk pochodzący z Majdanu Nowego (gm.Księżpol).

- Reklama -

Majdan Nowy to twoja rodzinna miejscowość. Nie było stresu  jak zostaniesz przyjęty?

Jasne! Czułem presję, bo chciałem dać tej ziemi, która mnie wydała na świat jak najlepszy koncert. Sądząc jednak po reakcjach publiczności, myślę że nie byli zawiedzeni spędzając ten wieczór z nami. Będę jednak mówił tylko o własnych odczuciach, ja na scenie czułem się naprawdę wspaniale, publiczność nakręcała mnie dobrą energią, byli naprawdę wspaniali.  Te wszystkie miłe opinie,  które usłyszałem po koncercie cieszą, dają siłę do dalszej pracy nad nowymi utworami i są najlepszym wynagrodzeniem pracy nad materiałem, który już stworzyłem i zaprezentowałem na koncercie w WDK w Majdanie Starym. Następnego koncertu już teraz nie mogę się doczekać i z przyjemnością tu zagram i zaśpiewam.

To teraz czas podbić świat. Na początek może powiat biłgorajski…

Mój najbliższy koncert w powiecie biłgorajskim odbędzie się 12 marca w Tarnogrodzkim Domu Kultury. Niebawem pojawią się jakieś informacje na ten temat.

Kiedy ukaże się twoja płyta?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

To dosyć skomplikowane. Na koncercie w Majdanie zaprezentowałem cały materiał jaki pojawi się na mojej płycie. Większość utworów jest już nagrana na gotowo w studio i zostało do ukończenia tego materiału naprawdę niewiele, niemniej jednak jest to spory wydatek, a wszystko robię własnymi siłami i środkami, przy założeniu żeby było to jak najbardziej profesjonalnie zaaranżowane i nagrane. Jeszcze chwila cierpliwości, a płyta się pojawi. W najbliższym czasie na pewno odbędzie się premiera jednego z moich utworów w wersji studyjnej.

Jak wyobrażasz sobie dalszą muzyczną drogę? Muzyka i scena to tak na poważnie?

(…)

Cała rozmowa tylko w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.