karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Pijany mieszkaniec Biłgoraja mógł doprowadzić do tragedii. Zatrzymany przez policję

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca z Biłgoraja, zatrzymany przez policję przy ulicy Nowakowskiego. Do tego przekroczył dozwoloną prędkość. Teraz grożą mu 2 lata pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

- Reklama -

Policjanci z biłgorajskiej drogówki sprawdzali wczoraj prędkość pojazdów poruszających się między innymi na ulicy Nowakowskiego w Biłgoraju, gdzie dopuszczalna prędkość pojazdów nie może przekraczać 50 kilometrów na godzinę. Sprawdzili prędkość jadącego tą drogą samochodu marki Nissan.

Okazało się, że kierujący pojazdem 29-latek z Biłgoraja przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o 20 kilometrów na godzinę. Dalsza kontrola wykazała, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Przeprowadzone na miejscu przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że ma on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

- Reklama -

Mężczyzna już stracił prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami, bardzo wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

fot: zdjęcie ilustracyjne (policja.pl)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.