- Reklama -

Młodzież zapobiega pożarom

28 marca br. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju przeprowadzono eliminacje powiatowe w ramach XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W turnieju wzięło udział 44 finalistów wyłonionych w ramach eliminacji miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W przeprowadzenie eliminacji zaangażowały się m.in. takie podmioty jak: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, urzędy gmin i miast. W wyniku eliminacji powiatowych wyłoniono trzech zwycięzców szczebla powiatowego, będących jednocześnie reprezentantami na szczeblu wojewódzkim.

Do etapu wojewódzkiego ze szkół podstawowych zakwalifikował się Wiktor Bodys ze Szkoły Podstawowej w Babicach, z gimnazjalistów najlepszy był Aleksander Brzykcy z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju, natomiast ze szkół ponadgimnazjalnych Krystian Motek z Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.

Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych, ufundowanych przez Państwową Straż Pożarną i Powiat Biłgorajski, dokonali: prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Biłgoraju st. bryg. w st. spocz. Mieczysław Skura oraz komendant powiatowy PSP w Biłgoraju bryg. Wiesław Krent.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.