Mistrzostwa Polski Juniorów w Olsztynie

Bardzo udanie dla „spartan” zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu, które odbyły się od 17 do 19 grudnia w Olsztynie.

W stolicy Warmii i Mazur zameldowało się 571 zawodników ze 154 klubów naszego kraju. Biłgorajanie w pięcioosobowym składzie wystartowali w 12 finałach (2 finały A, 10 finałów B). Świetnie w ostatni dzień mistrzostw zaprezentował się Paweł Bury, który zajął piąte miejsce na dystansie 200 metrów stylem klasycznym. W tej samej konkurencji dziesiątą lokatę zajęła Julia Duńko. Blisko pierwszej dziesiątki uplasowała się Kinga Cich, która w najlepszym swoim występie zajęła jedenaste miejsce (200 metrów stylem grzbietowym). Startujący w finale B na 200 metrów stylem dowolnym Bartłomiej Obszyński uplasował na siedemnastej pozycji. Nasz kolejny przedstawiciel Radosław Oszajca w rywalizacji na 200 metrów stylem klasycznym zajął miejsce  trzydzieste pierwsze. Zawody w Olsztynie zakończyły starty biłgorajskich pływaków w roku 2021. Szczegółowe wyniki oraz zdjęcia dostępne na stronach klubu.