- Reklama -

Megakumulacja. 1 miliard złotych w PowerBall

Jak zagrać? Jeżeli mieszkamy w Stanach Zjednoczonych, możemy udać się bezpośrednio do lokalnej kolektury, natomiast jeśli nie mamy takich możliwości, pozostaje nam  zakup zakładu przez Internet. W Internecie możemy znaleźć wiele firm oferujących możliwość zawarcia takiego zakładu. Jednak jedną z najbardziej znanych na świecie jest  World Lottery Club, który to okazał się być bardzo szczęśliwy dla Polaka w niedawnym losowaniu Australijskiego Lotto. Pan Janusz z Krasnego zdobył w nim nagrodę drugiego stopnia.

World Lottery Club to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna platforma, która oferuje zakłady w takich samych cenach co oficjalne kolektury. Dodatkowo  WLC oferuje serwis dla klientów w języku polskim, co sprawia, że komunikacja z platformą jest prosta.

 

Firma  World Lottery Club przygotowała specjalną promocję dla wszystkich użytkowników naszego portalu – każdy nowy gracz, który zakupi jeden zakład Powerball, otrzyma  jeden zakład zupełnie GRATIS! To aż dwie szanse na ponad 1 miliard złotych za jedyne 12 zł. Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze.

 

- Reklama -

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DARMOWY ZAKŁAD NA POWERBALL!

Dlaczego warto zostać członkiem klubu World Lottery Club? Członkowie klubu otrzymują dostęp do wielu najpopularniejszych gier losowych z całego świata. Już nie trzeba ograniczać się tylko do polskiego Lotto. Zyskamy dostęp do znanych loterii, takich jak MegaMillions, PowerBall Niemieckie czy Australijskie Lotto.

 

World Lottery Club jest licencjonowanym operatorem zakładów przez Brytyjską Komsję ds. Hazardu oraz posiada ponad 200 000 tysięcy zarejestrowanych graczy.

 

Obowiązuje regulamin. Oferta 18+

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.