- Reklama -

- Reklama -

Małgorzata Gromadzka kandydatką Koalicji Obywatelskiej

W nadchodzących wyborach parlamentarnych na liście Koalicji Obywatelskiej znajdziemy jedyną przedstawicielkę naszego powiatu. To Małgorzata Gromadzka, mieszkanka Korchowa (gm. Ksieżpol).

18 sierpnia Małgorzata Gromadzka umieściła w mediach społecznościowych informację, że przyjęła propozycję kandydowania do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z listy Koalicji Obywatelskiej. Jej kandydatura w naszym okręgu wyborczym znajdzie się na 5. miejscu. – Z pewnością moje doświadczenie, Wasze postulaty będą paliwem do mojego działania dla dobra wspólnego naszego regionu, naszych małych ojczyzn. Zaszczytem będzie dla mnie możliwość pracy dla Was. Proszę o wsparcie i pomoc w kampanii wyborczej – pisze kandydatka na profilu facebookowym.

- Reklama -

Koalicję Obywatelską tworzą: Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska i Zieloni. Powołana została przed wyborami samorządowymi w roku 2018. Małgorzata Gromadzka jako jedyna z Platformy Obywatelskiej reprezentować będzie Ziemię Biłgorajską na listach Koalicji Obywatelskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.