- Reklama -

- Reklama -

„Majówka” na drogach powiatu

Czas „Długiego Majowego Weekendu” to czas wzmożonej pracy policjantów w całym kraju. W tym roku na terenie powiatu biłgorajskiego w okresie od 27 kwietnia do 6 maja br doszło do jednego wypadku drogowego w którym jedna osoba została ranna oraz 25 kolizji. Czterech kierowców straciło prawa jazdy min. za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Również czterech kierowców wpadło za jazdę na „podwójnym gazie”.

Działania „Długi Majowy Weekend” trwały od 27 kwietnia do 6 maja br. Był to czas wzmożonej pracy policjantów w całym kraju. W tym roku na terenie powiatu biłgorajskiego w czasie długiego weekendu doszło do jednego wypadku drogowego, w którym jedna osoba została ranna. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 30 kwietnia. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty na drodze Zagródki-Brzyska Wola tego dnia po godzinie 17:00. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że 22-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego kierując motocyklem marki Honda wjechał w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Kierowca motocykla został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Sarna nie przeżyła zderzenia z motocyklem.

Ponadto w trakcie majowego długiego weekendu biłgorajscy policjanci odnotowali 25 kolizji. Czterech kierowców straciło prawa jazdy min. za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym czy jazdę w stanie nietrzeźwości. Również czterech kierowców wpadło za jazdę na „podwójnym gazie”.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.