- Reklama -

- Reklama -

Letnie kino na leżakach przy parafii św. Jana Pawła II

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju w najbliższy weekend zaprasza mieszkańców Biłgoraja na wyjątkowe wydarzenie. Wieczory 24, 25 i 26 lipca można będzie spędzić, oglądając w plenerze ciekawe filmy. Letnie kino to pierwsze tego typu wydarzenie w mieście i powiecie, które organizowane będzie na parafialnym placu.

- Reklama -

Filmy przeznaczone są zarówno dla młodzieży, małżeństw, jak i dla całych rodzin. Organizatorzy zapewniają widzom leżaki oraz zadbają o ich bezpieczeństwo poprzez spełnienie wszelkich warunków sanitarno-epidemiologicznych. Wstęp na projekcję filmów jest bezpłatny, a w programie tego przedsięwzięcia zaplanowane są następujące obrazy:

  • w piątek 24 lipca, godz. 20.30 film pt. „Bezcenny dar”
  • w sobotę 25 lipca, godz. 20.30 film pt. „Próba ogniowa”
  • w niedzielę 26 lipca, godz. 20.30 film pt. „Jak Bóg da”
urząd MArszałkowski projekt

– Jest to nowy pomysł, nowy projekt Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy naszej parafii i Fundacji Gaudium et Spes. Jest to pomysł na to, aby spędzić trzy wieczory z dobrym filmem, aby ten czas jak najlepiej wykorzystać – mówi ks. Krystian Bordzań, organizator, wikariusz w parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. – Chciałbym bardzo serdecznie wszystkich zaprosić na projekcje filmowe w plenerze. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby umocnić swoją wiarę i na pewno wyjdzie z takim przeświadczeniem, że ten czas był dobrze przeżyty – zaprasza wikariusz.

Parafia pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Red. 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. . mówi

    Jak to kto, Papiez Polak

  2. Deet mówi

    A kto będzie odstraszał komary?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.