- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Uderzyła w drzewo, miała promil alkoholu i pasażerkę

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Żabno na terenie gminy Turobin.

58-latka z Rzeszowa, podróżująca z 14-latką, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Obie zostały przetransportowane do szpitala. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie, kierująca była nietrzeźwa, miała promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10 w miejscowości Żabno. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 58-letnia mieszkanka Rzeszowa, która podróżowała z 14-latką z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który został obrócony, a następnie uderzyła w drzewo. Zarówno kierująca, jak i jej pasażerka zostały przetransportowane do szpitala.

Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem, 58-latka była nietrzeźwa. W organizmie miała promil alkoholu.

 

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów i niewsiadanie za kierownicę po alkoholu.

- Reklama -

JK/lubelska policja

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Krzysztof mówi

    Kto to pisze? Przyczyny są jasne – alkohol.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.