Romańczuk kandydat Eurowybory

- Reklama -

- Reklama -

Łada po raz jedenasty, czy będzie niespodzianka?

W niedzielę piłkarze Łady rozegrają już przedostatnie spotkanie w tym roku na stadionie w Biłgoraju. Przeciwnikiem będzie Victoria Łukowa, którą prowadzi dobrze znany w Biłgoraju Marcin Mura. Czy lider zamojskiej klasy okręgowej wygra po raz jedenasty w tym sezonie, czy może jakaś niespodzianka?

- Reklama -

Łada jest zdecydowanym i samodzielnym liderem zamojskiej klasy okręgowej. Victoria, która w poprzednim sezonie była już jedną nogą w klasie A, spisuje się nadspodziewanie dobrze. I choć oba kluby są z powiatu biłgorajskiego, to słowo „derby” pojawia się bardzo ostrożnie …

– Derby z Victorią? Oni raczej z Lublinem powiązani, niż z Biłgorajem. Bramkarz z przeszłością w ekstraklasie, to pokazuje, że parę groszy mają. Aby tam tylko mądrze wydawali, ale to już ich, a nie nasz problem. My musimy swoje pieniądze dobrze dzielić, żeby był z tego pożytek. A derby, jak to derby. Wiadomo, że każdy podwójnie mobilizuje się na Ładę i chce urwać punkty liderowi. Przecież graliśmy derby z Frampolem, czyli z zespołem z dołu tabeli, a rywale stawali na głowie i gryźli trawę  – mówi nam trener Łady, Jarosław Czarniecki.

 

urząd MArszałkowski projekt

Mecz: Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Łukowa zostanie rozegrany w niedzielę (23.10), o godzinie 14:00.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.