- Reklama -

- Reklama -

Kupujemy komfortowy materac

Jaki powinien być idealny materac do łóżka? Przede wszystkim wygodny, a dodatkowo trwały i wykonany z bezpiecznych, atestowanych materiałów. Warto sprawdzić, czy producent posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające stosowane surowce do użytku.

Jeżeli tylko mamy możliwość skorzystania z porady ekspertów, warto to zrobić. Dzięki doświadczeniu i obszernej wiedzy są w stanie w szybki sposób wskazać odpowiedni model materaca. Taką pomoc oferują między innymi konsultanci ze sklepu kaszmirowysen.pl. Udzielą nam cennych wskazówek, wyjaśnią pojęcia związane z branżą materacy jak lateks, pianka moletowana, multipocket czy materac średnio twardy.

Te nowe wyrazy u niejednego z klientów mogą wywołać dezorientację, łatwo się w tym wszystkim pogubić. Na szczęście, wieloletnia praktyka pracowników sklepu ułatwi wybór. Co jeszcze powinniśmy brać pod uwagę, planując zakup nowego materaca? O prestiżu sklepu i jakości materacy może świadczyć również sposób dostawy produktu. Na kaszmirowysen.pl sprzedawca oferuje dostawę na płasko. Materace przewożone są bez zginania i rolowania i ułożone jeden obok drugiego, w pozycji bocznej, dzięki czemu nie gniotą się wzajemnie. I mamy pewność, że wkład sprężynowy nie ulegnie zniszczeniu. Potwierdzeniem tego jest 30-letnia gwarancja producenta na formatkę kieszeniową.

- Reklama -

Jakie materace znajdziemy na stronie https://www.kaszmirowysen.pl? Producent oferuje materace piankowe, wykonane z wysoko elastycznej pianki HR o zwiększonej gęstości wynoszącej 35 kg/m3 oraz materace kieszeniowe w różnych wersjach. Dzielimy je na pocketowe oraz multipocketowe o standardowej wysokości, w wersji mini lub lux. Materace pocketowe posiadają cylindryczne sprężyny umieszczone w materiałowych kieszonkach, w liczbie 262 szt./m2. Materace multipocketowe mają zwiększoną liczbę sprężyn czyli 510 szt./m2, podnoszącą jego wytrzymałość i usztywniającą powierzchnię. Standardowa wysokość sprężyn wynosi 12 cm. W wersji mini są one skrócone o 6 cm, natomiast w wersji lux podwyższone o 5 cm. Warto wspomnieć również o pokrowcu. W sklepie kaszmirowysen.pl występuje tylko jeden typ pokrowca – kaszmirowy. Uszyty z wełny kóz kaszmirskich, ręcznie wyczesywanych. Nadaje on materacom królewskiej elegancji, zwiększa poziom luksusu. Podczas zakupu materaca warto brać pod uwagę wszystkie czynniki: termin produkcji, formę dostawy, dostępność konsultantów, przede wszystkim jednak jakość sprzedawanych produktów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.